Jdi na obsah Jdi na menu
 

→ Registruj se! ←

 

Tak co? Jsi odvážná dát přihlášku, naučit se tu něco, dostávat trestíky jako ve škole, přitom se užit skoro kdykoliv a kdekoliv? Tak se přihlaš!

One step

Určitě si ráda vymýšlíš různá jména přezdívky atd... Můžu tě však upozornit, že Akademie bere lidi od 11 let! Nebo-li od 6. třídy do 18 let. Starší si myslím tu už nemají co dělat ;) xD. Vymysli si jméno, já jsem Nora, tak se můžeš jmenovat třeba Žaneta, Mildred, Mireldis, Marry, atd.. Je jedno, jak se jmenuješ, Ale nesmí to být blbost typu KaaAaTuLinQAXsto1283974 SmAsH Blue Sky a podobně. Normální jméno, je jedno z jakého státu, ale to jméno by mělo existovat ;).
Potom si vymyslíš příjmení, kterým se budeš podepisovat na přihlášky do různých kurzů, soutěží atak(jméno dáš ve zkratce např. N.). Já mám například Horsenová.
Nakonec si vyplníš přezdívku, kterou se budeš přihlašovat do chatů, psát pod ní komentáře atd.. To už je vcelku jedno jaké si vybereš, ale prosím nepiš za to čísla a nestřídej velká a malá písmena pouze když budeš mít přezdívku třeba "Blue Sky" je více velkých písmen povoleno. Ale prosím nemějte zbytečně moc dlouhou přezdívku. Je lepší krátká ;).
 

Two Step

No, a teď nic moc oblíbená část. Pokud máš vlastní virtuálku, tak nevím, jestli ji budeš stíhat, pokud už je rozjetá a taková, že tam moc informací nepřidáváš, tak se přihlaš. Ale Heria tě ve vlastnictví své vlastní virtuálky či členství v nějaké virtuálce, akademii a jiné stáje nijak NEOMEZUJE! Můžeš nám ji alespoň taky třeba doporučit jako našeho partnera ;).Samozřejmě mi odešleš i e-mail,skype nebo icq, a nějaký tvůj web, pokud tedy máš. Napíšeš svůj věk a datum tvého narození(Tvé datum narození nebude uváděno v profilu, jen věk a byla bych ráda, kdybys nelhala, protože to poznám i podle toho, jak kdo píše, na to já mám oko ;)).
 

Three Step

A teď ta nejoblíbenější část! Vymysli své postavě její vlastní příběh! Ať už šťastný, nebo nešťastný. Nakonec napiš i své postavě povahu a popis. To znamená, jak vypadá, co ráda nosí, co má(co se týká koní) nejraději.
 
Teď by sis měla vybrat čemu se chceš ve své kariéře věnovat.
Základy parkuru a drezury budeš mít do 6. levelu, tomu se stejně nevyhneš, ale čemu by ses chtěla věnovat doopravdy do hloubky, to už je jen a jen na tobě ;).
 

VÝBĚR OBRÁZKU

Tohle se ti taky bude líbit, protože teď si vybereš obrázek na svůj profil :)!!! Do registrace napiš číslo obrázku. Radši napiš 2 obrázky, kdyby už někdo nějaký dal před tebou dřív.
 
 

Přečti si pravidla! (rubrika Pravidla)
Registrace

Tak už ses nejspíš rozhodla, když to tak čteš, viď? To jsem ráda, že máš zájem.
DO REGISTRACE BYS MĚLA VYPLNIT:
jméno
příjmení
přezdívka
věk + datum narození
povaha
popis+charakter
příběh tvé postavy
PARKUR-DREZURA(vyber)
kontaktní údaje(email,skype nebo ICQ při nejlepším všechny)
Tím souhlasíš se vším na Herii
číslo dvou obrázků
napiš: Souhlasím se vším na Herii

Sekretářka: přihlášku pošli na email heriina-sekretarka-vkanclu@seznam.cz!!!


Těšíme se na vaše registrace!!!
Norerian,Safira a Sekretářka

 

 
 

 

Kontakt

Kontakt na nás:

www.heria.estranky.cz

heriina-sekretarka-vkanclu@seznam.cz


Archiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>