Jdi na obsah Jdi na menu
 

→ AdminTeam, aneb vaše Noční Můra ←

 Tak jo, jen aby jste věděli, tak nás adminů, učitelů a trenérů je více, než jeden a dva xP 

Takže ...
 

 

Tak to jsme my! Učitelé, Trenéři, Zástupci, Sekretářka a Ředitelka! xD Všichni, kdo váš pěkně vytočí, roztočí, pěkně vyvede z omylu, vyhubuje atd..

Jdeš na slovíčko k ředitelce/učitelce/trenérce/zástupkyni? Clik SEM!

ŘEDITELKA

 reditelka.jpg


Zástupkyně

jméno: Iva
příjmení: Dragnová
přezdívka: Safira
věk: 20
povolání: zástupkyně ředitelky, trenérka, učitelka
email: ivuskafol@seznam.cz
skype: iva.safira
O koně se začala zajímat v 6 letech. Její prarodiče měli farmu, kam vždy jezdila. Měli tam klisnu Lisu. Bylo jí něco kolem dvaceti let. Pět let po té zemřela na koliku. Jediná vzpomínka, která zbyla bylo asi půl roční hříbě. Hřebečkovi Iva začala říkat Shadow. Po pár dalších letech hodně zdivočil a ona měla zakázáno k němu chodit. Shadow byl z toho fakt smutný a z toho akorát zdivočil ještě víc. Jenže neposlechla a přišla za ním asi tak na hodinku, což mu nestačilo. Nechala jsem tam jednou olejovou lampu. Shadow do ní asi kopnul a farma začala hořet. Mezitím, když přijeli hasiči, se šla podívat na Shadowa, nebyk tam. Měl otevřené dveře stáje, někdo je musel otevřít. Hledala ho, ale marně. Když jednou šla na procházku lesem, kde s ním chodila, narazila do něho. Začala rodiče přemlouvat aby si ho mohla nechat, nakonec svolili. Stálo to naštěstí za to, protože to je ten nejúžasnější kůň, jakého jsem kdy poznala. Za ty léta se uklidnil a Iva s ním se na soutěžích ať už v drezuře, parkuru nebo crossu umístila vždy skvěle. Dneska je mu 9 a půl a navštívit ho můžete v soukromých boxech. Iva dlouho hledala nějaké místo u koní až narazila na akademii Heria. A tu začíná její 2. životní kapitola...
Přátelská, tichá, spolehlivá, smysl pro humor
motto: Nikdy se nevzdávej a jdi dál!
 

Sekretářka

přezdívka: Sekretářka
povolání: sekretářka ředitelky, pořadatelka různých soutěží a akcí,vyřizování emailu
email: heriina-sekretarka-vkanclu@email.cz
příběh: Sekretářka je náš tajný člověk. Je záhadná a nikdy nevíš s čím příjde a ani se s ní nikdy nepotkáš. Vlastně potkáš, ale nebudeš vědět, kdo to je. Sekretářka vyřizuje přihlášky, různé emaily ze soutěží atd. Také vymýšlí úžasné akce a soutěže. Ať už se týkají koní, nebo jsou jen tak mimo pro zábavu pro členky. Sekretářka miluje koně stejně jako ty. Jestli se chceš zeptat na něco ohledně koní, napiš na náš email a dej do předmětu "Otázka", Sekretářka už bude vědět ;).
spolehlivá,pečlivá,záhadná
motto: Neposuzuj lidi podle zevnějšku, ale podle vnitřku!
 
Možná připadnou i další učitelky a trenérky. To se však ještě uvidí...

 

 
 

 

Kontakt

Kontakt na nás:

www.heria.estranky.cz

heriina-sekretarka-vkanclu@seznam.cz


Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>